Usługi i Handel
Jerzy Oprawski

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1989r w mieście Grudziądz w województwie kujawsko-pomorskim.
W początkowym okresie działalności oprócz usług ślusasko-tokarskich wykonywaliśmy krzyże ze stali nierdzewnej kwasoodpornej dla zakładów kamieniarskich i osób prywatnych. Ze względu na istniejące zapotrzebowanie na inne ozdoby nagrobkowe wprowadziłem do produkcji takie wyroby jak: główki, róże, rozety, lampiony, wazony, aniołki i wiele innych ozdób wykonywanych z aluminium, mosiądzu i stali nierdzewnej. Po kilku latach działalności powiększyłem park maszynowy, poszerzyłem zakres działalności o wyrób balustrad ze stali nierdzewnej kwasoodpornej w wersji (polerowana lub szlifowana) według wzoru własnego lub klienta.
W zakresie usług świadczonych przez firmę znajdują się : spawanie aluminium , stali kwasoodpornej , mosiądzu i brązu metodą TIG ( w osłonie argonu ), usługi tokarskie i ślusarskie .

O Nas - Zamówienia.

Formy zamówienia usługi lub towaru.
Usługi świadczymy dla osób prywatnych i firm. Towar dostarczamy własnym transportem lub wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską. Prowadzimy sprzedaż jednostkową i hurtową. Przy zakupach hurtowych istnieje możliwość negocjacji ceny.

Zamówień można dokonywać poprzez wysłanie zamówienia pocztą elektroniczną na jeden z kilku podanych po prawej stronie ekranu adresów e-mail lub telefonicznie pod nr tel.
509 229 368

O Nas - Sposoby płatności.

Akceptujemy trzy formy płatności.
Płatności za usługi lub zakupiony towar można regulować gotówką przy odbiorze towaru w firmie, zapłacić kurierowi po dostarczeniu towaru do klienta lub wpłacić równowartość towaru plus koszt dostarczenia (przesyłki) na jedno z Naszych kont bankowych.

Numery kont do wyboru:
  • 08 1320 1537 1539 4404 2000 0001
  • 91 9484 1033 0315 9293 3003 0001